chaptrel داوطلب عبدالله انتخابات شورای اسلامی

chaptrel: داوطلب عبدالله انتخابات شورای اسلامی داوطلبان انتخابات تایید صلاحیت داوطلبان آمل انتخابات شورای اسلامی

گت بلاگز وب‌گردی دفتر شرکت همکاری اسلامی در غزه تعطیل شد

مدیر دفتر شرکت همکاری اسلامی در نواز غزه اعلام کرد که این دفتر در نوار غزه بعد از نزدیک به 9 سال فعالیت تعطیل شده است و اختیارات آن به دفتر شرکت همکاری اسلا

دفتر شرکت همکاری اسلامی در غزه تعطیل شد

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، پایگاه خبری فلسطین الیوم امروز (پنجشنبه) نوشت، ‘محمد حسنه’ روز چهارشنبه با صدور بیانیه ای مطبوعاتی اعلام کرد که تعطیلی دفتر شرکت همکاری اسلامی در غزه تحت تاثیر فشارهای سیاسی تشکیلات خودگردان فلسطین صورت گرفته و این در حالی است که این دفتر با ارائه خدمات انسانی در زمینه توسعه و پرورش جوانان فلسطینی و کمک رسانی به آنها، نقش حیاتی جهت هزاران نفر از آنها را ایفا می کرد.
حسنه افزود که تعطیلی دفتر شرکت همکاری اسلامی در غزه، اقدامی در جهت مجموعه کارها جهت اعمال فشار تشکیلات رام الله علیه غزه است و سفیر فلسطین در عربستان از صندوق همبستگی اسلامی خواسته بود که هیچ گونه حواله مالی مورد نیاز جهت پروژه های در دست اجرا در باریکه غزه را ارسال نکنند.
وی ادامه داد که فشار تشکیلات خودگردان و به خاص وزارت خارجه و دفتر نمایندگی فلسطین در شرکت همکاری اسلامی در جده و نیز اداره امور فلسطین و قدس مساله تازه ای نیست، بلکه این تشکیلات هر لحظه از این قبیل نامه های اعتراضی ارسال می کرد و خواستار تعطیلی این دفتر می شد.
مدیر دفتر شرکت همکاری اسلامی خاطر نشان کرد که تشکیلات خودگردان اخیرا فشارهای خود علیه این شرکت را زیاد کردن داده بود و بر لزوم تعطیلی دفتر آن در غزه به بهانه اینکه فعالیت آن در این منطقه باعث شدت یافتن شکاف داخلی می شود و تشکیلات رام الله نمی تواند نظارتی بر اموال آن داشته باشد، تاکید می کرد.
حسنه در آخر افزود که دفتر شرکت همکاری اسلامی در غزه بعد از جنگ سال های 2008 و 2009 رژیم صهیونیستی علیه باریکه غزه و بعد از نشست فوق العاده شورای وزرای خارجه کشورهای عربی و درخواست آنها از ‘اکمل الدین احسان اوغلو’ دبیر کل وقت شرکت همکاری اسلامی جهت سفر به غزه و اعزام کاروان های کمک رسانی به این منطقه و نیز راه اندازی نهادهای هماهنگی میدانی در قاهره و غزه احداث شده است بود.
دو میلیون نفر امروز در نوارغزه تحت محاصره شدید رژیم صهیونیستی بوده و بیکاری، نبود امکانات و خدمات و قطع برق و بسته شدن گذرگاه ها در برابر مسافران و بیماران از پرسشها عدیده آنها محسوب می شود.
منبع: ایرنا
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: ارسال | اسلامی | تعطیلی | همکاری | فلسطین | سازمان همکاری اسلامی | غزه | فلسطین

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog