chaptrel داوطلب عبدالله انتخابات شورای اسلامی

chaptrel: داوطلب عبدالله انتخابات شورای اسلامی داوطلبان انتخابات تایید صلاحیت داوطلبان آمل انتخابات شورای اسلامی

گت بلاگز لرستان تسلیت مدیرکل آموزش‌وپرورش لرستان شهادت آموزشیار نورآبادی

مدیرکل آموزش‌وپرورش لرستان با صدور پیامی ضمن محکومیت اتفاق تروریستی تهران، شهادت هانیه اکبریان آموزشیار اهل نورآباد را تسلیت گفت.

تسلیت مدیرکل آموزش‌وپرورش لرستان شهادت آموزشیار نورآبادی

به گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از لرستان؛ دریکوند مدیر کل آموزش و پرورش لرستان در پی اتفاق تروریستی حرم مطهر امام (ره) و مجلس شورای اسلامی و شهادت آموزشیار نهضت سوادآموزی شهرستان نورآباد شهیده هانیه اکبریان در پیامی گفت: اقدام تروریستی در حرم مطهر امام (ره) و مجلس شورای اسلامی سند محکم دیگری از ددمنشی و سبوعیت دشمن های ملت مسلمان و صلح هوا کشور عزیزمان ایران است که چشم دیدن امنیت و آرامش مردم کشور عزیزمان ایران را ندارند.

در این خبر آمده است:

با خبر شدیم که در اتفاق تروریستی مجلس شورای اسلامی یکی از آموزشیاران نهضت سوادآموزی شهرستان نورآباد به نام هانیه اکبریان به فیض عظیم شهادت نائل شدند؛ اقدام تروریستی عمال تکفیری در حرم مطهر امام (ره) و مجلس شورای اسلامی؛ سند محکم دیگری از ددمنشی و سبوعیت دشمن های ملت مسلمان و صلح هوا کشور عزیزمان ایران است که چشم دیدن امنیت و آرامش مردم کشور عزیزمان ایران را ندارند و احساس می کنند که با روش های پلید تروریستی می توانند امنیت ملی و اقتدار کشور را نشانه گیرند.
تروریست های تکفیری وابسته که به طور نهان و آشکار مورد حمایت استکبار جهانی قرار دارند، باید بدانند که با انجام چنین اعمال ننگینی نمی توانند در عزم راسخ ملت قهرمان و مسلمان کشور عزیزمان ایران جهت پیشرفت کشور و اعتلای کشور عزیزمان ایران اسلامی خللی وارد نمایند.
اینجانب ضمن محکوم کردن این واقعه دردناک، مراتب همدردی و تسلیت خود و خانواده بزرگ فرهنگیان لرستان را خدمت خانواده داغدار و مصیبت دیده ابراز می کنم و از خداوند متعال جهت همه جان باختگان به خاص شهیده هانیه اکبریان علو درجات و جهت بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت می نمایم.

انتهای پیام/م

واژه های کلیدی: امنیت | ایران | اسلامی | لرستان | تروریستی | اقدام تروریستی | مجلس شورای اسلامی | تسلیت

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog