chaptrel داوطلب عبدالله انتخابات شورای اسلامی

chaptrel: داوطلب عبدالله انتخابات شورای اسلامی داوطلبان انتخابات تایید صلاحیت داوطلبان آمل انتخابات شورای اسلامی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات اظهارنظر مهاجم مراکش در مورد قرار گرفتن در گروه کشور عزیزمان ایران

به گزارش ایلنا، سوفیان بوفال، مهاجم ساوتهمپتون اعتقاد است که در جام جهانی فشاری روی مراکش نخواهد بود. مراکش که جهت نخستین بار از سال 1998 به جام جهانی افزایش کر

اظهارنظر مهاجم مراکش در مورد قرار گرفتن در گروه کشور عزیزمان ایران

اظهارنظر مهاجم مراکش در مورد قرار گرفتن در گروه ایران

عبارات مهم : ایران

مهاجم تیم ملی مراکش در مورد گروه بندی جام جهانی و قرعه تیم کشورش صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، سوفیان بوفال، مهاجم ساوتهمپتون اعتقاد است که در جام جهانی فشاری روی مراکش نخواهد بود. مراکش که جهت نخستین بار از سال 1998 به جام جهانی افزایش کرده در گروه B با اسپانیا، پرتغال و کشور عزیزمان ایران همگروه است و نخستین بازی اش روز 15 ژوئن در سن پترزبورگ برابر کشور عزیزمان ایران خواهد بود.

اظهارنظر مهاجم مراکش در مورد قرار گرفتن در گروه کشور عزیزمان ایران

بوفال گفت: «خیلی خوشحالم و احساس غرور می کنم که عضوی از این تیم هستم، چون ما افزایش خیلی خوبی داشتیم. تنها توصیه مهم در حال حاضر این است که جام جهانی خوبی داشته باشیم. ما چیزی جهت از دست دادن نداریم. ما باید بدون احساس فشار بازی کنیم و امیدوار باشیم که عملکرد خوبی داشته باشیم.»

این مهاجم 24 ساله گفت که باید تا آخر فصل در لیگ برتر بدرخشد تا بتواند بختش را جهت حضور در تیم مراکش تقویت کند: «می خواهم فصل خوبی داشته باشم و به کلوب کمک کنم که به رتبه بهتری برسد و بتوانم عضوی از تیم جام جهانی باشم.»

به گزارش ایلنا، سوفیان بوفال، مهاجم ساوتهمپتون اعتقاد است که در جام جهانی فشاری روی مراکش نخواهد بود. مراکش که جهت نخستین بار از سال 1998 به جام جهانی افزایش کر

او در 18 بازی این فصل لیگ برتر جهت ساوتهمپتون بازی کرده و توانسته دو گل بزند. او در نخستین فصل حضورش نتوانست انتظارات را برآورده کند ولی در فصل تازه به یکی از بازیکنان مهم تیمش تبدیل شده. او تابستان سال 2016 با 16 میلیون پوند از لیل به ساوتهمپتون پیوست که در آن وقت گران ترین خرید تاریخ کلوب محسوب می شد، ولی مصدومیت هایی داشت که اجازه نداد در فصل گذشته عملکرد خوبی داشته باشد.

بوفال در این باره گفت: «آن دوران سخت را پشت سر گذاشتم و همه اینها مربوط به گذشته هست. حالا در شرایط خوبی هستم و می خواهم نگاهم به آینده باشد. شرایط خوبی دارم و امیدوارم که بتوانم بیش از این پیشرفت کنم، ولی عملکرد تیم از همه چیز مهم تر است.»

واژه های کلیدی: ایران | مراکش | مهاجم تیم | جام جهانی | ساوتهمپتون | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog